| Oltean_Denisa_1994 a întrebat:

Am visat ca bunicul meu a murit si pe jos era apa și porumb, ce inseamna?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se va intampla nimic, bunicul va fi foarte bine, o sa vezi!
Du-te de-l viziteaza si ajuta-l la treaba, ca are nevoie de ajutor!

| Nemessys a răspuns:

In vise, inseamna ca subconstientul incearca sa-ti transmita cevalaughing) Ar trebui sa-ti dai seama singur

| Mrfear a răspuns:

Nu te agita, nu e ca si cum a murit in realitate.Deobicei se spune ca atunci cand visezi ca moare o persoana, dar ea este vie in realitate, inseamna ca-i omori "moartea", adica nu va fi calcat pe strada de-o masina, nu va muri din cauza ca a fost luat la bataie, etc ci va trai viata lunga pana va muri de batranete, oricum este doar un mit, dar nu iti fa griji visul nu va deveni realitate.Multa sanatate bunicului tau si sa savurezi clipele petrecute cu el.