| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Am visat că fostul meu coleg din liceu, care în realitate este decedat, este viu(în vis) și mă iubește și ține foarte mult la mine, doar că eu îl ignor complet, iar după ce m-am trezit plângeam foarte tare. Ce poate însemna asta? (Țin sa precizez ca și in viața reala înainte să moara a ținut foarte mult la mine și a vrut sa fie cu mine)

5 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Eu zic că e doar un vis! Omul mort nu poate lua legătura cu cel viu.

| sierra1 a răspuns:

Sensibilitate exacerbată

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta înseamnă că ai nevoie de un iubit lângă tine, ca să nu mai plângi noaptea, iar dacă totuși, să te gâdile.

| Florin_Alex_1995_3flp a răspuns (pentru ancaval):

Ba te contrazic aici.

| ancaval a răspuns (pentru Florin_Alex_1995_3flp):

Lasă!