| iulianrebelul2452 a întrebat:

Am visat ceva si pentru mine e ceva important dar nu stiu ce semnifică.
Visul începe cand ies in curte după la poarta vad ca sunt doi oameni si au adus doua plăcute de ceva si le iau eu sa vad ce sunt. După mai vad doua mai sus si le iau si p-alea, după întreb ceva si ma uit la fata celui din dreapta si zâmbește. După il întreb care e numele lui si se duce mai departe si spune ceva dar nu înțeleg, după ii dau o foita sa-mi scrie mumele acolo si instagramul si Facebookul sau, ce înseamnă visul?
DAU CEA MAI MARE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MichaelScofieldPB a răspuns:

Este visul tau, mintea ta, creierul tau, viata ta.Tu ar trebui sa fi cel mai in masura pentru a intelege.

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nimic, visele nu inseamna nimic.

| iulianrebelul2452 explică (pentru doctorandus):

Ba da, trebuie sa semnifica ceva obligatoriu dar nu stiu ce

| MichaelScofieldPB a răspuns:

Unele vise pot insemna ceva, altele pot fi o simpla proiectie a mintii tale.De obicei visurile sunt bazate pe intamplari, trairi, eperiente marcante sau chiar amintiri placute dar totodata si neplacute(cosmarurile). Nimeni nu iti poate raspunde la intrebarea ta, nici macar un psiholog(acesta poate interpreta faptele) dar adevarata insemnatate a visului numai tu o poti afla(sau nu!)

| iulianrebelul2452 explică (pentru MichaelScofieldPB):

Adică numai eu o pot afișa?