| Raileanu_Georgiana_1988 a întrebat:

Am visat k mi-au căzut doua masele azi noapte sper sa nu fie ceva de rău aveau și sânge e prima oară când visez așa ceva, ce am citit eu pe aici se spune ca îți moare cineva drag sper sa nu fie adevarat

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Eu o data am visat ca aveam gura plina de dinti cazuti si le tot scoteam afara si atunci mi-a murit unchiul.Dar nu e obligatoriu sa-ti moara cineva pentru ca de atunci mi-au murit n peroane apropiate inclusiv sotul si nu am visat nimic prevestitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele sunt influentate de gandurile noastre, lucrurile pe care le vedem, emotiile pe care le traim, discutiile pe care le avem sau le auzim, muzica pe care o ascultam, filmele pe care le vedem, cartile pe care le citim etc. Orice lucru la care te-ai gandit doar cateva secunde poate ajunge un vis. Visele pot sa fie explicate de persoana care le-a visat, tu stii ce te-a facut sa visezi ca-ti pica maselele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta delete.
Asta sa faci si tu cu visu tau, daca ma intelegi.