| IonutPetre12 a întrebat:

Am vocea destul de groasa si nu pot sa tip sau sa strig. Exista exercitii sau ceva? Btw la ce ar folosi vocea mea? Eu m-am gandit la reclame

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu prea se poate face nimic, nici cu ajutorul operațiilor nu cred că ar fi posibil. Ca să participi în reclame, nu trebuie să fi la teatru big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor De ce nu poti sa tipi? Ca esti timid, ca iti e rusine, teama ceva? N-are treaba vocea groasa, profesoru de muzica din scoala generala avea o voce foarte groasa, si canta foarte bine. Deci exercitii vocale exista da. Dar volumul vocii este din cauza la cum te simti tu, daca cumva esti obisnuit cu spatii mici, vei avea volumu incet in spatii mari.

| Peachdelight a răspuns:

Ai putea sa iei niște lecții de canto... ma gândesc. Oricum băieții cu voce groasa transmit multă masculinitate. Mie una mi se pare atrăgătoare o voce groasa.