| RAY a întrebat:

Voi dormiti? Nimeni nu mai e pe aici?

12 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Sunt la birou până după 12.
Bem o bere? laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Da

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Uite caut de lucru de o vreme in Germania grecule

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Păi? Și nimic, nimic? Că tu vorbești fluent germana.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Sunt intr-un oras mai mic, desi nu am sanse sa lucrez in domeniul meu, am incercat la o fabrica dar aveau masinari vechi apoi la alta fabrica dar m-a invatat vreo 7 posturi si cica si sa ma misc repede, nu prea sunt locuri de munca, eu am nimerit aici ca e chiria mai mica, in Stuttgart chiria e mare

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Mda... sunt cam pretențioși nemții, am mai auzit asta...

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Pretențioși pe naiba, o nebunie, poti avea pretentie cand inveti un om, nu cand il plimbi prin fabrici, prin 7 posturi si nici nu ii explici, o adevarata nebunie, nu ma asteptam sa fie asa, apropo full de romani aici, abia am gasit un german si ala insurat cu una din Croatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Am incercat sa dorm de pe la 21, dar n-am reusit si nu intelegeam ce ma tinea treaz. Acum mi-am dat seama ca aveam o lumina still shining bright pe undeva.

Răspuns utilizator avertizat