| IonutValeriu a întrebat:

Americanii isi pregatesc oamenii pentru o posibila invazie zombie, din ce am vazut la stiri.
Credeti ca sunt sanse sa vina? Daca da, care sunt cele mai bune sfaturi pentru a supravietui? Voi ce ati face?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai bun sfat e sa realizezi ca nu ești american și nu trăiești într un film de Hollywood

| Freya1 a răspuns:

Nu o sa fie nici o invazie de zombi.Dar probabil daca ar veni una ai incerca sa iti construiești ceva unde sa te adapostesti si sa iti creezi provizii ca treptat sa iti procreezi lucruri ce te pot apăra ca sa poti călători căutând oameni ca tine.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt sanse destul de mari sa vina, oricand, dar asta doar in SUA sau sa zicem ca, probabil in America de Nord. Cea mai buna sansa de supravietuire este preventia, altceva nu ai ce face.

| CostinAlamariu a răspuns:

America deja e o țara de zombie. Ce invazie sa mai fie? Majoritatea americanilor sunt zombie

| NotNamed a răspuns:

Era de fapt un site facut la caterinca dar care prezenta proceduri reale, cercetatorii care au analizat continutul spunând ca este bine pus la punct desii este un troll. Site.ul este ridicat de mult insa acum a intrat in ochii presei. Asta e adevarul. Zombii nu exista si nu vor exista, insa potrivit bibliei vor exista si vor iesii din pamant la apocalipsa cand Iisus se va intoarce pe pamant (BULLSHITTTTT).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Închide televizorul!

| Florin9Florin9 a răspuns:

Cel mai bun sfat e să te prefaci că nu știi despre asta, așa am supraviețuit eu la majoritatea apocalipselor anunțate la știri pentru audiență, nu am știu că o să vină, am aflat abia după ce au trecut că au fost.

| George_Mihaita_1986 a răspuns:

Primul lucru pe care trebuie sa îl faci, urgent, ca sa ai o șansă de supraviețuire, este sa încetezi sa mai scrii "a supraviețuii" cu doi "i".