| anonim_4396 a întrebat:

An Nou Fericit cu multe realizari, sanatate si bucurii sa aveti! La fiecare inceput de an, cu totii pornim pe un drum nou, un nou an inca nescris, ne facem planuri, ne fixam principalele obiective, ce dorim sa realizam, asa-i?
Voi ce obiective v-ati propus pe acest an?
Eu am urmatoarele obiective (nu conteaza ordinea) :
1. Sa imi termin studiile de master
2. Sa ma angajez
3. Sa imi intemeiez o relatie, familie
4. Sa calatoresc in Europa
5. Sa fiu sanatos si fericit

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La multi ani! La obiective nu mi-am propus nimic. Sunt pensionar. laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Consider ca obiective indispensabile sunt cele prezentate la punctul 5. Doresc tuturor un AN NOU PROSPER.

| LoveSleep a răspuns:

Să-mi fac un program și să nu mă țin de el.
E tot ce am nevoie.
Ah, da'...și sanatate.
Și fericire.
Și bani.
Și femei.
(Și cu*vele sunt ok).
Și prajituri. De preferat multe sau foarte multe.

Aș vrea de asemenea să mă las de băut cola și să mă apuc de whiskey.
Și dacă nu mi-aș sparge telefonul și mi-ar ține încă un an, nu m-aș supara.
Ar fi ok și dacă aș trece în anul 2 la facultate, de asemenea, vreau un 5 la matematica în sesiune.
Mi-aș mai dori și o menajeră care e în același timp și bucătăreasă.
Am zis că vreau o cu*vă?

Oricum, nu vreau să fiu ca alții, să cer multe chestii pe care nu le merit. Nu e de mine, eu nu sunt așa...Eu clar, le merit!

| J0B0MAT a răspuns:

Give me 5.