| Stefan092 a întrebat:

Anul trecut am intalnit o fata in cartier. Acea fata se compoarta mai diferit. Mereu ma tachineaza (porecle, haz de necazul meu, imbranceli), insa o tachinez si eu. Imi spune ca ma uraste. Intrebarea este, chiar ma uraste? Mereu cand ma tachineaza, zambeste. Cand ma vede, se apropie la mine si ma salute. Cand ma jucam 10 garda, fix spre mine venea sa ma prinda. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că te chiar iubește.
Qui s-aime se taquine, cine se iubește, se tachinează, așa spune franțuzul.
Acel - te urăsc-, este o provocare, să îți atragă atenția asupra ei.
Toate acele porecle, etc., asta vor să spună.
- Nu mă vezi? Nu înțelegi că te vreau?
Ai încurcat-o!
Fata e moartă după tine!

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cel mai sigur e că te consideră un bun prieten ori te place.

| Rhea44 a răspuns:

Te place dar tu ești prea prost ca sa observi

| Ionutszu a răspuns:

Simplu, te place.