| AfumataSunca a întrebat:

Apeși butonul din lift de mai multe ori? Crezi că acest lucru grăbește lucrurile?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, cand se aprinde LED-ul din spate, respectiv butonul cu numarul selectat, nu mai am de ce sa apas.

Si nu este vorba de grabit lucrurile, ca lumea stie ca nu se intampla altceva, pur si simplu apasa... ca asa suntem noi, oamenii ^_^

3 răspunsuri:
| octavian1234321654 a răspuns:

Nu, e total inutil sa apesi de multe ori, trebuie sa apesi doar odata, sunt 20% sa inrautatesti situatia.

| LoveSleep a răspuns:

Da.
Dacă nu apăs ca un disperat mi-l fura unul care apasă disperat. Tragic.

| Pricked a răspuns:

Butonul de lift și butonul ușii de metrou și butonul ușii de tramvai și butonul recipientului cu dezinfectant. Oamenii adoră butoanele.