| Ilincamatei83881 a întrebat:

Apropo, credeți în farmece?

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A propos, da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu chiar.

| Mosotti a răspuns:

Nu cred, sunt vrajeli sa amegeasca oamenii, n-au nici un efect.

| SilentRain a răspuns:

Nea, alte tâmpenii fara sens

| oglindasultanului a răspuns:

Farmece din alea cand "stai singur in liniste, si vine vreunu sa iti urle, sa te insulte, injure, sa te minta. Apoi vezi ce blestemat esti. ".

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Din păcate doar voi unele fete/femei credeți în farmecele băieților/bărbaților și vă lăsați impresionate și date pe spate de felul cum arată,de felul cum este îmbrăcat,de situația financiară,în loc să vă lăsați fermecate de felul cum vă tratează și ceea ce are el în mintea lui.Un băiat/bărbat fermecător are planuri de căsătorie cu tine,te prezintă lumii ca pe viitoarea sa parteneră, dovadă că în ziua de azi tot mai multe stați cu ei doar așa ca iubiți, ei fug de responsabilitate, de angajament, nu vor să fie cu adevărat stâlpul familiei și voi să vă puteți baza pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar de n-as crede,ele, farmecele, există.
Da' nu cred ca ai tu asa ceva.
Esti doar dependenta emotional.
Ia-te de mâna cu o tipă care a facut obsesie pentru mine si aruncati-va in spatele trenului.
Eu, de pe fotoliu, ma uit la stiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Dar de mine nu se pot atinge. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e duminică si tu stai pe telefon in loc sa mergi la biserica atunci poate ai.

| Saiko10 a răspuns:

Da, chiar azi am transformat 14 printi in broaste, acum fraierii trebuie sa astepte sa vina ceva fata sa ii pupe, altfel asa raman.

| IgnatVictor a răspuns:

Greu de spus.