| mariamarybu a întrebat:

Ar fi ciudat ca o fata de 11 ani sa placa un personaj din anime(desene animate)?

4 răspunsuri:
| Fallen Angel a răspuns:

Imi place sa numesc asta "obsesie". E exact ca actorii pe care ii vezi in filme, cantareti etc. Intre personajele de desene animate, cantareti, actori e o legatura, si anume... pe toti ii vezi la TVhee hee Nu consider ciudat faptul ca 'il' vezi dragut. Pana la urma e un personaj anime dar cine ne poate opri sa visam? De ex: sunt cu 3 ani mai mare decat tine. Am privit anime-uri si dorame japoneze pana mi-a venit rau, am ascultat si-rock, j-pop numai pentru actori, cantareti. Cand iti place un actor iti place si filmul. Cant iti place un cantaret iti place si melodia. Automat toate devin mai armonioase. Mi s-a intamplat si mie sa privesc anumite filme pentru anumiti actori pe care ii consideram draguti dar crede-ma ca o sa iti treaca. Cand o sa mai cresti putin nu o sa te mai uiti la anime-uri, o sa vezi dorame, filme etc etc. Totul e trecator, asa ca nu va fi o exceptie, dar daca tie iti place 'baiatul' ala nu te opreste nimeni sa visezi la el. Fiecare om are cate o 'pata' pe cate ceva sau cineva deci nu trebuie sa te simti ciudat din cauza asta.
Chiar si atunci cand esti nesigura simte-te mandra si fi stapana pe tine. Asta e cheia succesului happy

| Casillias1 a răspuns:

Am si eu in clasa niste fete de le plac personajele din desenele animate. si unele si imbraca in ele la scoalalaughing

| Bebytsa a răspuns:

Da cunosc fete care sunt indragostite de Jb/laughing)) obsedatele draculoh go on

| Bebytsa a răspuns:

Exemplu Jb asta am vrut sa zic*
winking