| anonim_4396 a întrebat:

Ar mai avea rost sa ii spun unei persoane ca imi place si tin la ea foarte mult tinand cont ca e impreuna cu cineva? XD sunt destul de confuz laughing)

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Poti sa incerci, dar nu are sens.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu are rost sa ii spui direct, dar merita sa ii arati ceva-ceva, sa vezi daca e curioasa.

| Celcestietot a răspuns:

Nu ar mai avea rost, locul a fost luat. Reality is often disappointing.

| lorena1gianinak a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca sa stie ca mai e cineva care se gandeste la ea, dar, nu vei avea niciun rezultat.Dar daca asta te face fericit cred ca ar trebui sa vorbesti cu persoana respectiva si sa ii zici chiar daca raspunsul e NU.Nu insista foarte mult ca sa nu pari obsedat.