| Graham2001 a întrebat:

Ar parea ciudat daca i-as raspunde unei fete care si-a cerut scuze pentru ceva ca o iert daca accepta sa iesim in oras?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca pana acum nu a existat nici macar un flirt intre voi ar parea ciudata conditia ta de iertare. Daca fata nu te place atunci ar fi chiar neplacuta cererea ta.
Totul depinde de ce relatie a fost intre voi pana acum.

| Graham2001 explică (pentru Lioana):

Pai vorbim de cateva zile si banuiesc eu ca si-a dat seama ca o plac

| Lioana a răspuns (pentru Graham2001):

Atunci poti incerca invitatia in oras. Nu neaparat ca o conditie a iertarii.