| Hehehahah a întrebat:

Ar trebui sa o las pe prietena mea daca nu mă mai simt iubit? Ne întâlnim și cam evită îmbrățișările și pupatul... Pe mess daca ii dau inima îmi răspunde cu like... Daca ii spun că o iubesc îmi spune "ok" sad

2 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Pai nu de ce nu?
Spune-i și ei toate astea discutați fata in fata și spune-i tot ce ai pe sufetl atunci ajungeți la o concluzie împreuna eu zic ca este mult mai bine așa daca faci nu trebuie sate despărți din orice mergi la ia fi bărbat spune-i ce ai pe inima si pe suflet atunci vei afla Adevărul

| AndreeaWTS a răspuns:

Nu te supăra, dar cred că te-a lăsat ea de mai mult timp...
Doar că evită să-ți spună, sau poate are alte motive.