| anonim_4396 a întrebat:

Ar trebui sa se faca o chestie pe TPU : sa nu mai poata sa posteze anonimii. Te trezesti ca intra un copil si te injura pe acolo. Sa isi faca cont daca vrea sa zica ceva.

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Eu as propune sa se mai adauge o rubrica pentru cei sub 16 ani, ca nu poti sa combini intrebari serioase cu intrebari despre pampalaul ala cu breton, justin... sau intrebari despre statusuri sau ramai gravida de la sex oral?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai ales un anonim e o problema pe acest site

| Bacemi a răspuns:

Crede-ma ca s-a tot pus acest lucru in discutii. Si nimic. Daca administatorii nu vor asta putem vorbi si in materie de ani si degeaba. Eu m-am gandit la acest aspect, am cautat o solutie pe care tind sa cred ca am si gasit-o. Dar degeaba vorbesti ca vad ca se prefera superficialitatea.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, am văzut şi eu înjurăturile alea. Le-am raportat. Când vezi ceva de acest gen, raportează! Baftă!

| andrei a răspuns:

Ai dreptate!

| foxi a răspuns:

Te sustin!

| piktor a răspuns:

Buna idee
sa te injure userii nu anonimii
decat sa vezi ca te baga`n mata unu cu numele Anonim mai bine vezi ca scrie acolo Idol_la_femei sau Gigolo69xXx

| Georgy1033 a răspuns:

Buna undeva sus scrie CONTACT scrii ce te deranjaza ii spui totul ralucai si ea iti va rezolva situatia mult noroc funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dcvdfgsf

| Byuska a răspuns:

Buna idee. ori te injura ori isi bate joc de intrebarile tale si iti dau niste raspunsri sau te jigneste. uni chiar au nevoie de un rasp si alti isi bat joc.