| anonim_4396 a întrebat:

Arati mai in varsta sau mai putin in varsta decat esti?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mult mai tanar decat ce varsta am, adica am 27 dar arat de vreo 18

| J0B0MAT a răspuns:

Mai puţin.

| MaliciousDeath a răspuns:

Mai putin in varsta decat sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai in vârstă și asta datorită faptului că sunt mai matură decât sunt altii la vârsta mea și mi-am îmbinat stilul vestimentar cu personalitatea, asa că în loc de 17 mi se spune ca am cam 23-24 ceea ce nu ma deranjează deloc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Mi se da cu 4 5 ani mai mult de obicei. Nu ma deranjeaza.

| August99 a răspuns:

Nu stiu. Fiecare ma vede cum vrea

| IrisMisaki21 a răspuns:

Mai putin in varsta, la 18 ani mi se spune ca am 16 ani. Inainte ma enervam pentru asta, dar am inteles ca e mai bine sa pari mai tanar oricati ani ai avea laughing

| MariaDN2002 a răspuns:

Depinde de cât de narcisit sau nepăsător esti..eu nu par de vârsta mea ( sunt prea înaltă ://)