| anonim_4396 a întrebat:

Are aplicația telegram tot ce ii trebuie să ajungă sau chiar să depășească WhatsApp ca număr de utilizatori? Se pot compara cele două platforme sau este mult mai bun WhatsApp?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este mult mai bun. O interfata mult mai frumoasa cu multe optiuni.

| stefiiii3 a răspuns:

Nu, mi se pare la fel. Pot zice ca imi place mult mai mult, deoarece are acele stickere pe care le poti folosi si la wapp nu sunt prea sunt.
In legatura cu distribuitul, nu sunt daca este la fel ca la wapp.