| Denis_Robert_1993 a întrebat:

Are careva tigara electronica eGo-T sau orice tigara electronica am o intrebare mi-am cumparat una si cica trebuie sa o tin 8h la incarcat pentru ca e baterie noua dar are ceva daca o tin de la 19:10 pana la 7:00 cand ma trezesc, daca o tin peste noapte 12 ore are ceva oare? please dau funda +vot

1 răspuns:
| Razvy112 a răspuns:

Normal, pentru ca este noua trebuie tinuta 12 ore la incarcat, pentru un fel de formatare al bateriei. Nu are nimic daca o tii mai mult in priza happy