| lalalallalala a întrebat:

Are ceva daca imi rup cosurile?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie mi le spargeau femeile cu care dadeam la buci si nu am avut probleme de semne. Daca il lasi in timp se innegresc apoi daca poti il rupi si nu mai ai treaba.

| Bondarel99 a răspuns:

Depinde ce fel de piele ai. Unele cosuri lasa cicatrici adanci in piele si de alea scapi numai cu peeling chimic care se face la medic, e dureros si costa foarte mult. Deci mai bine lasa-le asa.

| Drimmero a răspuns:

Nu le mai rupe, raman semne si te umpli pe fata, cumpara-ti creme care le usuca, te dai seara inainte de culcare pe fata in zonele unde ai si dimineata se vor mai usca din ele si se va diminua.Repeta asta seara de seara, iar unde ai urme de la ele da-ti cu crema de galbenele care cicatrizeaza zonele afectate.

| Andreeush a răspuns:

Vor trece mai greu, pot rămâne semne.

| Plato a răspuns:

Da.
Se pot infecta, cresc inapoi si se inmultesc.

| lalalallalala explică (pentru Plato):

Nu imi raman semne?

| Plato a răspuns (pentru lalalallalala):

Si asta e posibil daca raman foarte mult.

| 1Me9 a răspuns:

O sa ramai cu pete de la ele si o sa iti creasca altele in loc, ba chiar mai multe.

O sa iti raman semn pe fata doar in cazul in care cosurile alea erau adanci.