| alice2712 a întrebat:

Are cineva cont pe edu.ro? Am nevoie doar sa mi dea niste variante de bac, va rog, e urgent. Multumesc

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu ai nevoie de cont pe edu.ro. Daca reusesti sa gasesti variantele de bac, le iei si gata. Spun asta, pentru ca tin minte ca, atunci cand il foloseam, imi venea sa ma-mpusc; e tare prost facut site-ul ala si tare greu reuseste omul sa gaseasca ceva acolo.

| alice2712 explică (pentru ardnaxur1961):

Variantele pe care le vreau eu necesita cont. Cand vreau sa le accesez, imi cere logare pe forum