| repen a întrebat:

Are cineva o idee de ce am inceput fara sa vreaus sa fac un semne nazi pe caiete gen in ore cand nu am ce face fara sa vreau fac semne nazi

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca e fain, prima oara a aparut in egipt dupa lau folosit nazistii. E ilegal si penal folosirea in public a svasticei naziste

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pur si simplu te gandesti la asta si incepi sa desenezi. Nu are NICIO legatura cu ceva "rau" sau deplasat, daca la asta te gandesti. Deci nu acorda o asa mare atentie.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu exista niciun semn "nazi".
Tu vorbesti de svastică. Svastica e un simbol extrem de vechi ce n-are nicio legatura cu partidul national-socialist din Germania interbelica. L-au folosit si ei cativa ani, si ce?
Indienii l-au folosit mii de ani

| repen explică (pentru CostinAlamariu):

Nuuu,ma refer la Black Sun si Waffen SS Symbol

| NotNamed a răspuns:

Te referi la semnul nazist? sau ce e "nazi" asta?

| repen explică (pentru NotNamed):

Daca vrei poti sa cauti Black Sun si Waffen SS Symbol