| moodmood a întrebat:

Are rost sa imi cumpar laptop pentru facultate in cazul in care eu NU voi sta la camin, ci acasa, unde am pc? Facultatea este de informatica/cti. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
E posibil să ai nevoie pentru diverse prezentări la facultate. Noi veneam cu laptopul deoarece profesorii nu acceptau să pui stick-ul în laptopul lor, pe bună dreptate la câte programe sunt. Desigur că nu toți colegii aveau laptop și mai puneau la alții stick-ul.
Cum crezi tu că îți e mai comod. Eu de exemplu la prezentările PPT lucram de pe laptop că mi se părea mai comod.
Succes!

| Sofer a răspuns:

Nu îți trebuie laptop dacă zici ca stai acasă și ai pc.