| PrettyGirl02 a întrebat:

As dori sa comand de pe eMAG ceva si as vrea sa primesc prin posta.Cum as putea, deoarece este posibil numai prin curier?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

EMag ofera 3 posibilitati de livrare:
1. la domiciliu prin curier
2. La oficiul postal (pentru produse cu greutate si volum mic)
3. In showroom (daca ai Showroom eMag in orasul tau, dar tot pentru produse cu volum mic)

| MihaiNicu23 a răspuns:

De ce prin posta, foloseste curierul mai ales daca e gratis, eMAG nu cred ca livreaza ceva prin posta, e mai rapid curierul folosit de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e posibil la toate produsele.