| cine11a a întrebat:

As dori sa cumpar un aparat foto bun ( calitate-pret). Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| kyGirL a răspuns:

Sony Cyber-shot DSC-HX9V este o altă opțiune potrivită pentru aceia dintre voi care caută o cameră foto cu GPS. Acest model vine cu un senzor CMOS Exmor de 16.2 Megapixeli care poate realiza fotografii la o rezoluție de 4608 x 2592 pixeli. De asemenea, această cameră poate realiza înregistrări video HD la o rezoluție de până la 1920 x 1080 pixeli. Dispozitivul vine cu o funcție GPS de localizare a fotografiilor astfel că puteți vedea exact locul din care a fost făcută fotografia.Iar pretul se invarte in jur de 299 de lei

| cine11a explică (pentru kyGirL):

Da, cred ca-i buna dar pretul cred ca-i in euro.

| kyGirL a răspuns (pentru cine11a):

Este in Ron si eu am unulwinking

6 răspunsuri:
| kristy10 a răspuns:

Eu am Nikon coolpix s3100

| 0rlando a răspuns:

Mai întâi spune de ce buget dispui, apoi putem să te ajutăm.
O compactă poți să iei și la 400 de lei, dar un DSLR rezonabil, costă undeva la 2500 de lei.

| eurynomus a răspuns:

Am cumparat saptamana trecuta Panasonic dmc-ls5 si e super bun si destept. are iso, ai, 14mp si filmeaza hd, primesti cadou si 2 acumulatori cu tot cu incarcator Panasonic, totul doar cu 300 ron. oferta pe site F64

| calitro a răspuns:

Nikon D3100.