| _pink a întrebat:

As dori sa imi cumpar o masina mica, dar nu stiu ce sa aleg. Toate sunt frumoase: Fiat Panda, Fiat uno, Fiat punto, Hundai i 10, Opel corsa, Volkswagen polo. Ce sa aleg? Cum fac o comparatie intre ele? Consum, tipul de combustibil, pret, intretinere si mai ce? Care sunt mai bune?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as putea sa iti ofer un fiat punto la un pret ft mic, masina este foarte bine intretinuta si are mai multe accesorii pentru a demonstra ca este o masina deosebita prin: trapa, geamuri electrice, toba, jante...etc...Astept raspunsul tau. Iti v-a placea cu siguranta

| Cristian_Rotaru_1981 a răspuns:

Uite iti ofer masina mea - Opel Corsa D- 2008 motorina.
Vorbim 0743359860