| viseuitate a întrebat:

As dori sa ma joc sims 3 dar trebuie sa latesc bani?
Adica am vazut pe net ca la sims 3 pot sa fac de ex pe lady gaga...
Merge sau totul e o pacaleala?
Dar sims 3 ca sa ma joc trebuie sa platesc bani adica vreau sa descarc jocul in calculator!

astept raspunz urgent si daca nu este cu bani care este site-ul ca sa ma inregistrez si de unde pot sa-l descarc

6 răspunsuri:
| cucalic a răspuns:

Totul este doar pentru a insela lumea.nu incerca

| deea_1397 a răspuns:

Ba sunteti chiar prosti logic ca poti descarca!:))
http://the-sims-3-wallpaper.en.softonic.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sims 3 nu poti face pe nimeni adica poti dar nu ai hainele acelui personaj de ex lady gaga scrii lady gaga apoi iti face o fata cu lady gaga dar ai aceleasi haine ca si ceilalti simi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca il gasesti uite id meu de mess si mil dai si mie plzz GM_Bemmexx@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gaesti uite id meu de mess GM_Bemmexx sa mi-l dai si mie te rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola este klapaucius