| SkittlesSabina a întrebat:

As dori sa stiu cum sau daca se poate sa aflu un numar privat.Ma tot suna un nenorocit care ma cunoaste. Eu nu il cunosc si ma face in toate felurile posibile.As vrea sa stiu cine e si daca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

@Yume : daca o suna cu privat, ei ii apare '1 apel pierdut : Necunoscut'winking nici decum numarul.
Lasa-l sa te sune cateva zile si vezi cam la ce intervale de ore te suna,si mergi cu unul din parinti *de preferat tata*,la politie si daca ai noroc sa sune individul, raspunzi si dai pe speaker sa auda si dl. politistbatting eyelashes poate se indura de tine si te scapa. Daca nu, ia-ti alta cartela. Bafta si numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Când te sună nu îi răspunde că primeşti mesaj cu "ai fost apelat de nr x".
La mine merge, încearcă aşa, dacă nu vezi să ţi-l blocheze reţeaua de telefonie în care eşti.

Vacanţă plăcută!