| Dorin97 a întrebat:

As dori un program cu care as putea vorbii de pe contul de Yahoo prin video-call.Eu am Yahoo Messenger dar nu imi merge imi zice ca este de vina conexiunea la internet, si ea imi merge foarte bine.Ce program imi recomanda-ti? Sau ce as putea face sa imi mearga Yahoo Messenger din nou? Am incercat tot ce am stiut.Si firewall-ul l-am dezactivat si nimic.Mersi.Funda!

2 răspunsuri:
| Koalass a răspuns:

Poieu sincer nu stiu un alt program decat skype-ul si acela nu foloseste messengerul, trebuie sa iti faci alt cont dar eu zic ca nu ai versiunea buna petru messenger si anume 11. nu are cum sanu mearga.iar daca ai messenger 11 si nu merge poate ai un virus

| Dorin97 explică (pentru Koalass):

Am versiunea 11.5 si nu am cum sa am virus pentru ca am anti-virus si acum mi-am instalat windowsul ca am crezut ca el este de vina...dar nimic...nici un semn de viata!