| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea niște replici șmechere, gen, să închid gura colegilor mei. Doresc să fie în următoarele situații:
-Pentru amuzament;
-Pentru contrabatere;
-Pentru șmecherie;
Doresc să nu conțină înjurături.Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Uite una pentru combatere: "mai bine să taci și să dai impresia că ești prost, decât să deschizi gura și să nu mai avem nicio îndoială". happy

| Bizon95 a răspuns:

- de ce faci asta?
- INFORMATII NEAUTORIZATE

- du-te dracu!
- SAME SHlT TO YOU MAN!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

Ai auzit ce înseamnă,, fără înjurături "? Sau ești orb și ți-a citit cineva prostia asta?

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit, daca nu iti place, nu iti place, insa era foarte tare si am considerat ca nu strica tongue

uite, am sters injuratura... happy now? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-pentru amuzant
"Bai fraierilor, eu tot voiam sa va dau niste replici, asa ca am cerut sfaturi pe TPU. Sper sa va fac sa plangeti cu ce primesc"

Pentru smecherie:
"Smecherii fac nu vorbesc, asa ca treci la fapte".

Pentru contrabatere:
"Cel mai bine pierzi o lupta dar castigi razboiul"

| Helper07 a răspuns:

Nu le poti inchide gura cand nu ai dreptate. In acest caz orice replica va fi fara rost.

| Justme1997 a răspuns:

"mama ta e atat de cringe ca cere replici smechere pe TPU"