| RAY a întrebat:

As vrea o evaluare a pozei mele de către sexul opus, ce îmbunătățiri as putea face?

12 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Fiecare om are trăsăturile lui pe care nu le prea poti schimba si ce cumva il definesc, asa ca probabil înafara de faptul că trebuie sa ai grija de ten ca iti apar coșuri din cate se vede si poate te vor deranja (nu sunt un defect, doar daca devin deranjante pentru tine) nu prea ai ce sa faci sau sa schimbi.
Esti ok.

| Sofer a răspuns:

Ești ok. Nu știu ce îmbunătățiri mai poți aduce.

| Emma30555 a răspuns:

Ai încadrat o poza de bust într un pătrat. Se vede aiurea, lasă poza normala. Fa o poza naturala, tu ești ok dar nu ști sa pozezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să slăbești un pic și să îți iei un zâmbet ca accesoriu. Ne atrag oamenii ce emană bucurie. În rest, ai trăsături frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a spart ecranul

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti travestit? Nu ma intere barbati

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sunt trans

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mi-am facut operatie de schimbare de sex

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

M-am nascut baiat si dupa ce m-am operat am devenit femeie

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Deci nu sunt barbat. Ce zici, iesim la un date?

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Esti ok-ish cred. Doar ca nu mai folosi acel filtru sau ce o fi el, e atat de neon incat o faci pe Delia geloasa. Si incearca sa pari mai natural putin, zici ca e poza de buletin (sau carte de identitate, ma rog).

| Lizuca1234 a răspuns:

Nu mi se pare nimic in neregula, in afara de faptul ca pari putin arogant in poza