| EuILSustinePeCristi202 a întrebat:

As vrea sa facem un concurs de popularitate. Am nevoie de 8 sau 16 concurenti. Va rog sa va inscrieti. Castigatorul va primi un premiu. Concursul va avea 4 sau 5 etape. Prima etapa este inscrierea, trimitand un raspuns la intrebare cu textul: Vreau sa ma inscriu'. Cei care nu doriti puteti vota pentru cine vreti sa se califice mai departe. A doua etapa sunt optimile/sferturile. Veti fi:
@x vs. @y Cei care voteaza vor vota pe cine trebuie sa plece din fiecare echipa. Cine se inscrie?

Răspuns Câştigător
| Captive a răspuns:

Vreau sa ma inscriu...

1 răspuns:
| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Si eu. Cand incepem?batting eyelashes