| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fiu mai sociabila si prietenoasa. mai deschisa, atasata, apropiata de oameni, mai indrazneata. nu sunt prea timida si am multe prietene fiindca nu sunt rea dar prietenele mele sunt aftfel. probabil ca am crescut in medii diferite. uneori ma simt ciudat atunci cand ele vorbesc atat de frumos, chiar si cu mine. pot spune cu atat de multa usurinta te iubesc. eu nu am incredere in nimeni, nu ma destainui nimanui si uneori simt ca urasc pe toata lumea

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Nu este obligatoriu sa te destainui. Lasi catre ceilalti atata informatie cata este dispusa sa oferi. Si nu te poti destanui oricui. La vorbele frumoase poti sa mai umbli:poti spune multumesc, un complint cuiva.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Critical a răspuns:

HM))interesant)si eu sunt la fel,dar constiintizez ca altfel nici nu vreau sa ma schimb, intr-o lume ca asta, cistigi mai mult daca ai caracterul ca a tau, decat sa fii deschis oricum, asta deja e dezavantaj.acum toti se folosesc de,, prietenia''sau vorbele tale pentru a ataca spre tine...mai bine e sa fii asa cum esti, si sa ai incredere doar in fortele tale propriihappy