| SaraM a întrebat:

As vrea sa fiu promoter in Iasi. Poate ma puteti ajuta voi si sa imi sugerati cum as putea sa devin promoter sau sa ma puneti in legatura cu agentii sau persoane care organizeaza promotii.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Moldovencele sînt fete foarte frumoase, mult succes. Dacă ai in zona ta hypermaketuri acolo se fac promotii, vezi firma grup7 ăia organizează promotii, si caută fete, ce vîrstă si ce inăltime ai, ei caută fete cu aspect fizic plăcut, inălimea minim 1, 70cm, si neaparat să poti rezista ore intregi în picioare pe tocuri, banii se dau la săptămînă s au la 2 săptămîni depinde cît tine promotia.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scuze înălțimea am vrut să scriu.