| adydassler a întrebat:

As vrea sa imi recomandati un windows bun pentru jocuri! si de unde il pot descarca free. mentionez am 2 gb ram si procesor AMD athlon(tm) 64 x2 dual core processor 5000+ 2.61 GHz

3 răspunsuri:
| HelpBoy a răspuns:

Incearca windows XP SP3 versiunea 2008.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows sp 2 sau sp3

| remus17 a răspuns:

Pentru. 2 gb ram windows xp sp3 cat mai curat, fara drivere, programe patch-uri integrate. daca ai fi avut 4 gb ram windows 7 ultimate x64 care este net superior xp-ului. windows free nu exista, dar poti gasi pe trackere crack-uri pentru. orice versiune de windows.