| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi recuperez contul vechi de Facebook si ma gandeam ca asta poate ar merge. https://www.youtube.com/watch?v=Qi67nXkGK0Y
Dar e sigur? Adica nu e vreun virus? Vreau pareri

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai acolo nu este vorba despre niciun hack pe care poti sa il faci tu, sau ceva de genul. Spune cum sa te feresti de asa ceva.

Pe langa asta, acolo se prezinta doar... cum ai putea sa recuperezi contul, in mod normal, ce poate sa faca oricine. Iar aceste informatii sunt deja prezente pe Facebook.

Iar pe viitor, daca gasesti site-uri sau clipuri in care spune clar cum sa folosesti un "hack" pentru a putea intra pe un cont de Facebook, sa stii ca nu exista tongue

Deci tot ce iti ramane de facut, este sa gasesti informatii despre vechiul tau cont, nume, parola, mail, numar de telefon. In rest, mai nimic.

Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce spune acolo e adevarat, dar nu spune nimic de descarcat programe "dubioase"