| anika33 a întrebat:

As vrea sa ma duc in vizita la cineva, la tara in comuna tulucesti. Nu am mai fost niciodata si nu stiu cum e pe acolo. Sunt genul care ma plictisesc extrem de repede. mai ales ca nu am net acolo. Exista o discoteca.sau ceva fain? unde poti sa iesi ca sa mai treaca timpul?

Răspuns Câştigător
| VariantaVerde a răspuns:

Mai mult ca sigur ca exista cv bar/discoteca pe acolo...si e amenajat frumusel satul ca am trecut si eu pe acolohappy si am si colegi in clasa care zic ca e bine acolo...si presupun ca esti din Galati nu?:d