| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa merg in aceasta seara la Inviere dar sunt pe stop cica nu e voie sa intrii asa in Biserica. Uni preoti spun ca da alti ca nu. Voi ce imi spuneti sa fac?

7 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna da ce trebuie să știe popa că ești la ciclu, ce se vede? Pui always ultra. Succes.

| Sოﺁℓε a răspuns:

@FucktheSystem cand am vazut ce ai scris am crezut ca mor
serios acum cum zice si Cristi_din_Bucuresti si Rudd du-te
nu o sa se intample nimic...

| JackieSue a răspuns:

Nu intra in Biserica, stai in curtea ei.

| Ryuzaki a răspuns:

Cui ii pasa? Nu va mai luati dupa preotii astia idioti, du-te daca vrei.

| FucktheSystem a răspuns:

Daca o sa te duci o sa arzi in iad pentru asta, o sa ai un infinit de chinuri prin cazane razand si o sa te impunga muti draci cu furculite incinse.
Sa fim seriosi fa ce vrei, daca ai chef du-te daca nu nu.

| FucktheSystem a răspuns:

@Sოﺁℓε Mori de ras la ce am zis su de tristete la soarta fetei asteia?

| Rudd a răspuns:

Du-te la biserica... e odata pe an pastele. parerea meahappy