| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop.Stiti care sunt cele mai bune companii?

Răspuns Câştigător
| cocosnucifera a răspuns:

Apple daca ai bani

2 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Sony vaio daca ai bani. Toshiba e bun, HP-urile se incalzesc cam tare, din cate am observat. Si Dell-urile sunt accesibile si ok. Acum, depinde si pentru ce iei laptopul, in functie de cat de mult il vei solicita, vei stii si cati bani trebuie sa scoti din buzunar, tinand cont de cat de performant e.

| Alexandru a răspuns:

Sunt mai multe companii bune cum ar fi Benq-Siemens, Toshiba, Hp, Asus.
Bine, acum, stii cum este. Vis-a-vis de fiabilitate, la capitolul acesta este o loterie, ca dealtfel in orice.Depinde de ce noroc ai parte sau din contra ti se poate strica si dupa cateva saptamani de utilizare. Oricum, iti spun ca am Asus si este foarte bun.Nu am avut nicio problema cu el pana acum( de 3 ani l-am cumparat) si cred ca este de departe cel mai bun la capitolul calitate-pret.
Toate cele bune.