| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa gasesc o persoana, despre care stiu doar numele de cand nu era casatorita si locul unde a nascut un copil. Pot sa aflu, sau sunt putine informatii? Multumesc. O zi buna!

5 răspunsuri:
| kllass a răspuns:

Poti. Daca sti unde a nascut te duci la acea maternitate si afli adresa.Trebuie sa ai bani de spaga. Obligatoriu persoanele care nasc in maternitate isi spun adresa sau mai bine spus li se noteaza adresa. Dupa ce afli ar trebui sa fie usor. Daca vrei sa fi credibila la maternitate fabrica o poveste care sa,, miste,,. Bafta.

| kllass a răspuns:

Deea din intrebarile tale am dedus ca esti destul de mica ca si virsta si resursele financiare cred ca sunt limitate. Sfaturi pot sa-ti dau in legatura cu problema ta dar in principui toate se lovesc de partea financiara.In ziua de azi acolo unde ar trebui sa pui intrebarile pentru a afla raspunsurile dorite trebuie sa dai spaga altfel nu te baga nimeni in seama.

| DeMentaa a răspuns:

NU se poate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, mai stiu, cred, doar orasul unde este posibil sa locuiasca acum.Nici daca incerc la politie, in orasul respectiv, nu aflu nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da, dar acea persoana nu mai locuieste unde a nascut si nici nu stiu numele maternitatii, pentru ca nu stiu multe date despre ea, copilul ei nu poate vb f mult despre subiectul asta.