| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să știu, există vreo explicație pentru faptul că am impresia că gândesc mai bine seara sau noaptea? Cele mai bune conversații sau idei ale mele parcă mereu sunt nocturne. Oare exista vreun sens in spatele acestui lucru sau e doar o gândire părtinitoare? Având in vedere ca seara am mai mult timp de discuții și nu sunt ocupat cu altceva poate e doar o "iluzie".

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e o iluzie per se dar ai raspunsul in intrebare. Din moment ce ai mai mult timp e logic ca poti rumega si lua decizii mai bine seara.

| raMLesS a răspuns:

La varsta dumitale e normal, asa sunt oamenii batrani.