| SADAS a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum as putea sa cresc ( in inaltime) am foarte mare nevoie!

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Ca sa mai cresti e nevoie sa practici diferite sporturi, de ex baschet, volei.iti dai seama ca nu o sa cresti asa dintr-o data, dar in timp sa se cunoasca!

3 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Inotul este foarte bun pentru organism si crestere. de asemenea si baschetul. incearca sa practici unul dintre aceste doua si ai sa vezi rezultatewinking

| costyvas a răspuns:

In primul rand... ce varsta ai?! Orice sport te dezvolta sanatos insa, daca ai depasit 25-26 ani...foarte putin probabil sa mai cresti in inaltime.

| Zuzaaa a răspuns:

Pai sa joci baschet...winking