| nicusor123 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum sa trimit poze de pe telefon pe calculator prin cabu usb. explicati-mi tot ce trebuie sa stiu pas cu pas.de obicei cand bag usbul pe desktop imi apare o iconita cu wmv si winamp.

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Ce marca de telefon ai?
la Nokia de exemplu, iti trebuie un programel auxiliar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce apare acele iconite, inchide-le.Mergi la my computer-open.Acolo trebuie sa gasesti locatia la telefon.Deschide locatia, apoi cauti foldeerul in care sunt pozele, dai click dreapta pe una, apoi copy. Apoi dai clcik dreapta pe desktop-ul calculatorului si paste. Se copie muzica aceea pe calculator. Poti de asemenea sa selectezi mai multe melodii deodata prin metoda copy, apoi sa dai paste intr-un folder anume pe calculator.