| BubbleShoot a întrebat:

As vrea sa vorbesc cu un baiat de care imi place.Nu am vorbit niciodata nu ne cunoastem ..si nici nu ne-am vazut niciodata..doar pe FB.Cum sa incep o conversatie cu el..pe facebook laughing [asta este]. Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Si ce retineri ai sa nu vorbesti cu el?
Nu te lasa orgoliul sa il bagi prima in seama si sa lasi conversatia sa decurga?
Inainte de toate, incerca sa-ti dai seama ce fel de baiat este, apoi o sa gasesti usor un subiect de discutie.
Succes!

| nowar a răspuns:

Pai..na acuma thinking ar fi mai normal sa va intalniti in realitate ( asta daca sunteti din acelasi oras). Fiind vorba de o retea de socializare ai putea gasi un subiect care sa va lege, nu stiu ceva ce lui ii place sau il intereseaza, sunt atatea subiecte.Deci poti intra in vorba cu el, mult noroc! big grin

| BubbleShoot explică (pentru nowar):

Tocmai de aia mi-e greu nu stiu nimic despre el.doar l-am vazut. nici nu suntem din acelasi oras. multumesc!

| JustSolutions a răspuns:

Pai spune-i in mai multe comentarii la poze (pe langa likeuri)ca este dragut dupa ce sune merci sau altceva incearca sal "abordezi" cumva bafta

| ChristtineA a răspuns:

Pai sti cum se procedeaza in ziua de azi laughing. Dai si tu like-uri, si asteapta sa te bage in seama. In intrebi ceva, sa iti explice. Sau pur si simplu, il bagi in seama, si incerci sa deschizi un subiect! laughing

| BubbleShoot explică (pentru ChristtineA):

Schimb de like-uri am facut laughing) dar as vorbii cu el dar sa intru doar :Cf? mi-e cam rusine.multumesc!