| ovadark a întrebat:

Aș vrea și eu o explicație la o problemă cu caracter paranormal. De la ce e posibil să te trezești dimineața plin de zgârieturi fine ca de pisică pe corp!? Nu am animale de companie și sunt mutat de câteva luni într-un apartament nou construit la mansardă.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Explicatia e ca ai probleme la mansarda la propriu, nu zic la figurat.

Nici vreo gagica patimasa n-ai?

| ovadark explică (pentru Drimmero):

Am logodnică și e liniștită și mansarda la "propriu" e bine.

| Drimmero a răspuns (pentru ovadark):

Esti sigur ca nu iti faci tu semnele in somn? O explicatie trebuie sa fie