| PinkGirl27 a întrebat:

Aseara am avut numai vise ciudate si scurte si habar nu am ce poate insemna asa ca va povestesc si voua:
1.Am visat ca eram la tara la bunica ( mereu visez ca sunt acolo si numai acolo si nu inteleg de ce nu visez ca sunt acasa, sau la scoala) si ca mi se lipise un gandac din ala negru de bucatarie pe mana si incercam sa-l dezlipesc.
2. Eram intr-un fel de sala de "pacanele" ( am mai visat ca am fost acolo ) si cineva ma trase tare de par si am ramas cu impresia ca o fantoma a pacanelelor sau ceva laughing
3. Eram la scoala si purtam pantaloni super scurti si picioarele mele erau pline de par si eram langa o colega.
4. Si cel mai ciudat: Am visat ( ca eram tot la tara si nu imi explic de ce nu in alt loc) ca ma uitam la mine, in oglinda si cu ambele maini imi faceam semnul ala, cu degetul mijlociu.
Mai erau inca vreo 2 dar le-am uitat.

Dar marea mea dilema este visul nr 4 si de ce in 90% din visuri sunt la tara. Am mai visat si ca sunt in alte locuri dar cel mai des la tara.

1 răspuns:
| Heaven15 a răspuns:

Poate ca ai visat de cele mai multe ori ca esti la tara pentru ca ceva de acolo te atrage foarte mult iubesti foarte mult acel loc...Dar celelalte visuri nu le pot explica...