| Momo99 a întrebat:

Aseara m-am imbatat rau, am ramas si fara un dinte ca am cazut... ce minciuna sa i spun mamei ca doar nu pot sa i spun ca m-am imbatat si mi-am spart dintele?

Răspuns Câştigător
| AdyBoy a răspuns:

Spune-i ca un betivan te-a impins din greaseala si ai dat cu dintele de ceva( bordura, o banca din parc)

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Ce frate ți -ai băut mințile?

| CristiB93 a răspuns:

Spune-i ca te-ai luat la bataie cu un betivan care sa luat de tine fara motiv si tea impins si ai cazut si teia lovit de ce vrei tu sa i spui si astfel ai pierdut dintelewinking

| Andrutzikka a răspuns:

Desi nu prea e bine sa minti eu spun sa-i zici ca ai mancat ceva tare si ti-ai spart dintele. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cine te-a pus sa bei singur? De ce nu ai solicitat ajutor, ca nu mai aveai din ce sa te imbeti? La multi ani si mult noroc.
Apropo, spune-i ca ti-a cazut in somn.

| Momo99 explică (pentru anonim_4396):

Nu am baut singur eram la o petrecere