| draghuta a întrebat:

Asta ieu am scris-o sa stiti : chiar daca nu va cunosc, va iubesc si recunosc sunteti buni dar si nebuni (is sens bun) craciun fericit va doresc si incodata va spun ca va iubesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc.Chiar daca am raspuns tarziu, si eu te iubesc si iti doresc un an nou feritit si numai bucurii.

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt nu i-ai raspuns tarziu, e moldoveanca, rusoaica sau ucraineanca si sarbatoreste craciunul in 7 ianuarie.

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

'ieu'?
Serios?

| Wøodenpints a răspuns:

Nu cred că-i genul de frază cu care să te lauzi că-i scrisă de tine...

| draghuta explică (pentru Wøodenpints):

Macar eu urez la lume craciun fericit chiar daca nu conosc pe nimeni

| Wøodenpints a răspuns (pentru draghuta):

În mod sigur asta te face mai bună cu ceva decât mine.

| Lolităăăă a răspuns:

Mersi. La fel.