| patricia_8129 a întrebat:

Astazi am aflat ca prietenul meu m-a inselat si nu imi recunoaste chiar eu am vorbit cu aceea fata si am aflat mi-a inchis telefonul in nascrying eu il iubesc foarte mult ma doare suflertulcrying ce ma fac? vreau un sfat chiar aseara a fost la mine si el sta cu aceea fata de 3 saptamani sad si in seara asta era vorba sa ne vedem dar am aflat ca m-a inselatcrying vreau un sfat ca nu mai pot nu ma mai opresc din planscrying

2 răspunsuri:
| underground05 a răspuns:

,,nu merita sa plangi pentru nimeni,iar cine merita nu te va face sa plangi,niciodata''ce ar fi sa te gandesti mai mult la chestia asta,din moment ce te.a inselat e clar ca nu te merita, cea mai buna modalitate de a uita p cineva este sa iti petreci din ce in ce mai mult timp cu prietenele, sau daca ai un amic f bun sau un baiat care te place nu ezita sa iesi cu el daca intr-adevar vrei sa il uiti p prietenul tau.si nu uita daca te inchizi in camera sa plangi nu rezolvi nimic! bafta

| ClAuDiTzA_8172 a răspuns:

Faci mai multe inveesgatii sa vezi daca e adevarat si dupa ai 2 variante:
1. daca e adevarat(ca te inseala)-il parasesti tu pe el ca sa nu se creada mare gigolo ca el s-a despartit de tine(ceva de genu)(o sa suferi dar treci si peste asta ca nu e singurul baiat din lume) SAU ii ceri sa aleaga dintre tine si cealalta fata

2. daca nu-iti continui relatia