| Bindiu_Tudor_1994 a întrebat:

Astazi eram in parcul Herastrau si au intrat niste baieti in vorba cu mine (si eu sunt baiat). Au vazut ca sunt bun la kendama si au spus sa facem un concurs. Am jucat si am pierdut la limita. Iar dupa aceea unul din ei a zis sa facem un concurs be bmx. Am jucat si dupa aia unul din ei a spus sa fac o schema la care imi trebuia avant. Mi am luat avant si dupa aia am facut-o si m-au mai pus sa fac una. Cand am ajuns am vazut ca nu mai era nimeni pe banca (stateau pe o banca) si cand m-am uitat in ghiozdanul de parc am vazut ca era doar 1 kendama. Dintre cei 3 am recunoscut doar 2 (dupa fata). Erau veri, unul dintre ei avea ochii albastri, o tunsoare ca a lui Ronaldo, probabil avea 13-14 ani destul de inalt si gropite in obraji. Celalat era inalt tot 13 14 ani ochii caprui, putin ras pe parti cu mai mult par pe mijloc si avea niste cosuri mici pe fata. Stiu ca e doar 1 kendama dar va rog sa imi spuneti daca ii vedeti(daca ii vedeti sa imi spuneti la numarul 0722304505) sau daca ii stiti. Puteti sa imi spuneti si cum poti gasi pe cineva daca stiu cum arata. Va rog. Dau funda pentru cel mai eficient raspuns.

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Du-te la Politie si spune-le celor de acolo exact ce s-a intamplat si cum aratau cei doi si ei vor face un portret robot si te vor ajuta in limitele posibile ale resurselor poilitiei. Sper ca te-am ajutat. Bafta